Parafialny festyn rodzinny z ATH MOTO CLUB Włocławek

24 lipca 2021 r., Klub Motocyklowy ATH MOTO CLUB Włocławek

Parafialny festyn rodzinny z ATH MOTO CLUB Włocławek

W dniu 24 lipca 2021 w parafii św. Stanisława BM we Włocławku miał miejsce parafialny festyn rodzinny połączony z błogosławieństwem kierowców i poświęceniem pojazdów. Organizatorami tego wydarzenia był Klub Motocyklowy ATH MOTO CLUB Włocławek oraz parafia, na terenie której ten festyn się odbywał - parafia św. Stanisława BM we Włocławku.

W imieniu Komandora Klubu ks. Sławomira Deręgowskiego oraz Kapitana Jacka Wojciechowskiego i wszystkich Rycerzy Świątyni Jerozolimskiej dziękujemy Księdzu Biskupowi za jego obecność, wspólną modlitwę oraz udzielone błogosławieństwo.

Festyn związany był z dzisiejszym świętem Patrona Kierowców - św. Krzysztofa i zgromadził zarówno motocyklistów z Włocławka i okolic, jak i mieszkańców tutejszej parafii.