Nazwa parafiiMiejscowośćDekanat
NMP Wspomożenia Wiernych Aleksandrów Kujawski Aleksandrowski
Przemienienia Pańskiego Aleksandrów Kujawski Aleksandrowski
Przemienienia Pańskiego Babiak Izbicki
Św. Rocha Barłogi Kłodawski
Św. Mateusza Apostoła Bądkowo Bądkowski
Św. Stanisława Biskupa i Męczennika Białków Kościelny Kościelecki
Przemienienia Pańskiego Białotarsk Kowalski
Św. Dominika Bierzwienna Kłodawski
Św. Małgorzaty Panny i Męczennicy Błenna Izbicki
Św. Anny Bobrowniki Szpetalski
Świętych Apostołów Piotra i Pawła Boleszczyn Dobrski
Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny Boniewo Lubraniecki
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Borysławice Kłodawski
Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika Brdów Izbicki
Św. Stanisława Biskupa i Męczennika Brodnia Warcki
Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika Broniewo Radziejowski
Św. Bartłomieja Apostoła Bronisław Radziejowski
Św. Benona Broniszewo Ślesiński
Najświętszego Serca Pana Jezusa Brudnowo Nieszawski
Św. Mikołaja Biskupa Brudzew Kościelecki
Św. Stanisława BM Brześć Kujawski Brzeski
Św. Józefa Brzezie Brzeski
Matki Bożej Nieustającej Pomocy Brzeźno k. Konina Koniński I
Matki Bożej Częstochowskiej Brzeźno k. Lipna Lipnowski
Św. Jadwigi Śląskiej Byczyna Radziejowski
Św. Stanisława Biskupa i Męczennika Bytoń Piotrkowski
Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej Cetty Chodecki
Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Charłupia Mała Sieradzki I
Św. Bartłomieja Apostoła Charłupia Wielka Sieradzki II
Św. Jakuba Apostoła Chełmica Duża Szpetalski
Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Chełmno n. Nerem Kolski
Św. Idziego Choceń Chodecki
Św. Dominika Chodecz Chodecki
Św. Anny Chojne Sieradzki I
Św. Marcina Biskupa Chwalborzyce Uniejowski
Św. Małgorzaty Panny i Męczennicy Ciechocin Lubicki
Świętych Apostołów Piotra i Pawła Ciechocinek Nieszawski
Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski Ciepień Czernikowski
Św. Michała Archanioła Czarne Lipnowski
Św. Antoniego z Padwy Czerniewice Kowalski
Św. Bartłomieja Czernikowo Czernikowski
Świętej Trójcy Dąbie Kujawskie Brzeski
Św. Mikołaja Biskupa Dąbie n. Nerem Kłodawski
Św. Michała Archanioła Dąbrowa Wielka Sieradzki I
Św. Michała Archanioła Dębno Królewskie Izbicki
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Dęby Szlacheckie Sompoleński
Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Dobra Dobrski
Św. Stanisława Biskupa i Męczennika Dobre Radziejowski
Trójcy Świętej Dobrów Kościelecki
Św. Wawrzyńca Dobrzejewice Lubicki
Św. Stanisława Biskupa i Męczennika Drużbin Szadkowski
Świętej Trójcy Działyń Czernikowski
Wszystkich Świętych Dzierzbin Tuliszkowski
Miłosierdzia Bożego Dzierżawy Uniejowski
Przemienienia Pańskiego i św. Walentego Galew Turecki
Św. Macieja Apostoła Głuchów Dobrski
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Góra Warcki
Św. Marii Magdaleny Grabkowo Kowalski
Podwyższenia Krzyża Świętego Grochowalsk Szpetalski
Św. Doroty Grochowy Tuliszkowski
Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika Grodziec Tuliszkowski
Świętych Apostołów Piotra i Pawła Grodzisko Uniejowski
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Grzegorzew Kolski
Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Grzymiszew Tuliszkowski
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Izbica Kujawska Izbicki
Św. Jadwigi Śląskiej Janiszew Kościelecki
Matki Bożej Miłosierdzia Janiszewice Zduńskowolski
Podwyższenia Krzyża Świętego Jeziorsko Warcki
Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski Kaczki Średnie Turecki
Św. Marcina Biskupa Kamionacz Warcki
Św. Jadwigi Śląskiej Karnkowo Lipnowski
Św. Marcina Biskupa Kazimierz Biskupi Koniński III
Św. Jana Chrzciciela Kijowiec Ślesiński
Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika Kikół Lipnowski
Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika Kłobia Lubraniecki
Św. Walentego Kłocko Sieradzki II
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Kłodawa Kłodawski
Świętej Trójcy Kłotno Kowalski
Św. Prokopa Kłóbka Chodecki
Matki Bożej Częstochowskiej Koło Kolski
Podwyższenia Krzyża Świętego Koło Kolski
Św. Bogumiła Koło Kolski
Św. Prokopa Koneck Bądkowski
Bł. Jerzego Matulewicza Konin Koniński II
Miłosierdzia Bożego Konin Koniński I
Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski Konin Koniński II
Św. Bartłomieja Apostoła Konin Koniński I
Św. Faustyny Kowalskiej Konin Koniński III
Św. Maksymiliana Konin Koniński III
Św. Marii Magdaleny Konin Koniński I
Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika Konin Koniński II
Św. Andrzeja Apostoła Konin-Gosławice Koniński III
Św. Teresy od Dzieciątka Jezus Konin-Łężyn Koniński III
Św. Katarzyny Aleksandryjskiej Dziewicy i Męczennicy Korczew Zduńskowolski
Św. Andrzeja Apostoła Kościelec Kościelecki
Św. Wawrzyńca Kościelna Wieś Bądkowski
Św. Urszuli Kowal Kowalski
Siedmiu Boleści Najświętszej Maryi Panny Kowale Pańskie Dobrski
Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej Kozy Piotrkowski
Św. Stanisława Biskupa i Męczennika Kramsk Koniński II
Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski Kruszyn Brzeski
Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny Krzymów Kościelecki
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Krzywosądz Radziejowski
Wszystkich Świętych Kuchary Kościelne Tuliszkowski
Św. Józefa Robotnika Kuny Kościelecki
Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej Lekarzewice Bądkowski
Św. Doroty Licheń Stary Koniński II
Bł. Michała Kozala Biskupa i Męczennika Lipno Lipnowski
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Lipno Lipnowski
Św. Jana Chrzciciela Lisiec Wielki Tuliszkowski
Św. Mikołaja Biskupa Lubanie Nieszawski
Matki Bożej Częstochowskiej i św. Wacława Lubicz Górny Lubicki
Najświętszego Serca Pana Jezusa Lubień Kujawski Chodecki
Świętej Trójcy Lubomin Izbicki
Św. Wawrzyńca Lubotyń Sompoleński
Św. Jana Chrzciciela Lubraniec Lubraniecki
Św. Jadwigi Lubstów Sompoleński
Św. Mateusza Apostoła Lubstówek Sompoleński
Świętych Apostołów Piotra i Pawła Łążyn II Lubicki
Świętego Krzyża Łowiczek Bądkowski
Św. Stanisława Biskupa i Męczennika i św. Mikołaja Biskupa Malanów Turecki
Św. Andrzeja Apostoła Małyń Szadkowski
Św. Marcina Mazowsze Czernikowski
Św. Andrzeja Apostoła Mąkolno Sompoleński
Św. Jakuba Apostoła Mąkoszyn Izbicki
Św. Mikołaja Biskupa Miłkowice Dobrski
Św. Stanisława Biskupa i Męczennika Modzerowo Izbicki
Św. Michała Archanioła Niemysłów Uniejowski
Św. Jadwigi Śląskiej Nieszawa Nieszawski
Wszystkich Świętych Niewiesz Uniejowski
Ścięcia Św. Jana Chrzciciela Nowogród Czernikowski
Miłosierdzia Bożego Obrowo Lubicki
Wniebowstąpienia Pańskiego Ochle Kolski
Matki Bożej Fatimskiej Odolion Nieszawski
Św. Doroty Orle Lubraniecki
Najświętszego Serca Pana Jezusa Osiek nad Wisłą Lubicki
Św. Bartłomieja Apostoła Osiek Wielki Kolski
Opieki Matki Bożej Osięciny Bądkowski
Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Ostrowąs Aleksandrowski
Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny i św. Jakuba Apostoła Ostrowąż Ślesiński
Św. Mateusza Apostoła Ostrowite Lipnowski
Św. Katarzyny Panny i Męczennicy Pęczniew Warcki
Św. Rozalii Pieczew Kłodawski
Św. Jakuba Apostoła Piotrków Kujawski Piotrkowski
Świętej Trójcy Połajewo Piotrkowski
Św. Alberta Chmielowskiego Posada Koniński III
Bł. 108 Męczenników Powiercie Kolski
Świętej Rodziny Przedecz Kłodawski
Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny Psary Dobrski
Wszystkich Świętych i św. Hieronima Raciążek Nieszawski
Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Racięcice Sompoleński
Podwyższenia Krzyża Świętego Radziejów Radziejowski
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Radziejów Radziejowski
Św. Wawrzyńca Rossoszyca Szadkowski
Św. Michała Archanioła Russocice Turecki
Trójcy Świętej Rychwał Tuliszkowski
Św. Jakuba Apostoła Rzgów Koniński I
Św. Mikołaja Biskupa Sadlno Piotrkowski
Św. Mateusza Apostoła Sędzin Radziejowski
Św. Marka Ewangelisty Siedlątków Dobrski
Najświętszego Serca Jezusowego Sieradz Sieradzki II
Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski Sieradz Sieradzki I
Św. Urszuli Ledóchowskiej Sieradz Sieradzki I
Wszystkich Świętych Sieradz Sieradzki I
Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika Sieradz (Męka) Zduńskowolski
Św. Jakuba Apostoła Siniarzewo Bądkowski
Trójcy Świętej Skęczniew Dobrski
Świętych Apostołów Piotra i Pawła Skrzynki Kowalski
Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Skulsk Ślesiński
Św. Wawrzyńca Sławsk Koniński I
Św. Jana Chrzciciela Służewo Aleksandrowski
Św. Bartłomieja Smólnik Włocławski II
Św. Marii Magdaleny Sompolno Sompoleński
Podwyższenia Krzyża Świętego Spycimierz Uniejowski
Świętych Apostołów Piotra i Pawła Stare Miasto Koniński I
Św. Marcina Biskupa Straszewo Aleksandrowski
Świętego Krzyża Sumin Czernikowski
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Szadek Szadkowski
Św. Józefa Szpetal Górny Szpetalski
Św. Mikołaja Biskupa i Dobrego Pasterza Ślesin Ślesiński
Św. Bartłomieja Śmiłowice Brzeski
Św. Mateusza Apostoła Świerczyn Lubraniecki
Św. Kazimierza Świnice Warckie Uniejowski
Św. Andrzeja Apostoła Tokary Dobrski
Matki Bożej Licheńskiej Tomisławice Piotrkowski
Miłosierdzia Bożego Topólka Lubraniecki
Św. Anny Trutowo Czernikowski
Św. Wawrzyńca Tubądzin Sieradzki II
Św. Wita Tuliszków Tuliszkowski
Najświętszego Serca Pana Jezusa Turek Turecki
Św. Barbary Turek Turecki
Matki Bożej Fatimskiej Turek-Obrzębin Turecki
Św. Michała Archanioła Umień Kłodawski
Św. Floriana Uniejów Uniejowski
Św. Mikołaja Biskupa Warta Warcki
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Warta Warcki
Św. Klemensa Wągłczew Sieradzki II
Wszystkich Świętych Wąsosze Ślesiński
Św. Jakuba Apostoła i św. Doroty Panny i Męczennicy Wielenin Uniejowski
Św. Wawrzyńca Wielgie Szpetalski
Przemienienia Pańskiego Wieniec Brzeski
Św. Mikołaja Biskupa Wierzchy Szadkowski
Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika i św. Stanisława Biskupa i Męczennika Wilamów Uniejowski
Św. Andrzeja Apostoła Witowo Piotrkowski
Chrystusa Króla Włocławek Włocławski I
Ducha Świętego Włocławek Włocławski II
Matki Bożej Fatimskiej Włocławek Włocławski II
Najśw. Serca Jezusowego Włocławek Włocławski II
Najświętszego Zbawiciela Włocławek Włocławski I
Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski Włocławek Włocławski I
Narodzenia NMP i św. Jana Apostoła Włocławek Włocławski II
Św. Jana Chrzciciela Włocławek Włocławski I
Św. Józefa Włocławek Włocławski I
Św. Maksymiliana Włocławek Włocławski II
Św. Stanisława Włocławek Włocławski II
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - katedralna Włocławek Włocławski I
Wszystkich Świętych Włocławek Włocławski I
Św. Andrzeja Apostoła Wola Pierowa Chodecki
Świętych Apostołów Piotra i Pawła Wróblew Sieradzki II
Św. Jakuba Apostoła Wrząca Wielka Kolski
Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Wyszyna Kościelecki
Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny Zaduszniki Szpetalski
Św. Małgorzaty Panny i Męczennicy Zadzim Szadkowski
Św. Józefa Zakrzewo Aleksandrowski
Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika Zbrachlin Nieszawski
Św. Antoniego z Padwy Zduńska Wola Zduńskowolski
Św. Maksymiliana Marii Kolbe Zduńska Wola Zduńskowolski
Św. Pawła Apostoła Zduńska Wola Zduńskowolski
Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zduńska Wola Zduńskowolski
Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Zgłowiączka Lubraniecki
Św. Rocha Zygry Szadkowski
Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe i św. Jana Diego Żychlin Koniński I