Konferencja w ramach Formacji Kobiet (zaproszenie)

4 października 2021 r., s. Benigna Kopeć ZSNM

Konferencja w ramach Formacji Kobiet (zaproszenie)

W czwartek, 7 października br., w kościele ojców franciszkanów we Włocławku (Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej Niezawodnej Nadziei) po Mszy świętej o 18.00 odbędzie się konferencja dla kobiet nt.: „Kobieta według pragnienia Boga”. Prelegentki są zaangażowane w Formację Kobiet w ramach Akademii Rozwoju Talentów oraz w Szkole Nowej Ewangelizacji Diecezji Toruńskiej i wspólnocie „Pieśń nowa” w Toruniu.

Tegoroczna edycja Formacji Kobiet nt.: „Jesteś Drogocenną Perłą” rozpocznie się 25 października 2021 r. Zajęcia obejmują spotkania dla kobiet (w różnym wieku) raz w miesiącu od października do czerwca w poniedziałki w godz. 18.00-20.00. Będą odbywać się w domu zakonnym Zgromadzenia Sióstr Wspólnej Pracy od Niepokalanej Maryi we Włocławku, ul. Orla 9.

Zajęcia poprowadzą: Izabella Chmielewska i Bogusława Jaworska.

Celem warsztatów jest: 1) umocnienie Uczestniczek w poczuciu, że są Umiłowanymi przez Boga; 2) odkrycie i docenienie własnej kobiecości; 3) odkrycie piękna, jakie złożył w nich Bóg; 4) spotkanie wielu innych dzielnych kobiet. Zajęcia będą oparte na wybranych fragmentach z Pisma Świętego.

Link do zapisów z informacjami i terminami spotkań: https://rozwijajtalenty.pl/miasta/wloclawek

Powyższe spotkania będą drugą edycją formacji kobiet w naszym Mieście.

Świadectwa uczestniczek pierwszej edycji znajdują się na naszej stronie internetowej: Zakończenie pierwszego roku Formacji Kobiet (siostrywspolnejpracy.pl)