Dni skupienia i rekolekcje dla osób przeżywających żałobę (informacja)

20 kwietnia 2022 r.

Dni skupienia i rekolekcje dla osób przeżywających żałobę (informacja)

Za zgodą ks. bp. Krzysztofa Wętkowskiego w tym roku liturgicznym w diecezji włocławskiej będą prowadzone dni skupienia oraz rekolekcje dla osób przeżywających żałobę po stracie bliskiej osoby, które poprowadzi ks. Tomasz Fischer wraz z p. Jadwigą Hoffman-Bednarską (psycholog).

Dni skupienia odbędą się w następujących terminach (pierwsze półrocze):

30 kwietnia 2022 rok: Parafia św. Marcina Biskupa w Kazimierzu Biskupim – rejon koniński;

14 maja 2022 rok: Sanktuarium Matki Bożej Księżnej Kujawskiej w Ostrowąsie – rejon włocławski.

Rekolekcje w Niepokalanowie: 29-31 lipca 2022 rok (zgłoszenia na rekolekcje do 15 czerwca tel. 784336873; xfischer@wp.pl.)

Szczegóły i plan dnia skupienia w Kazimierzu Biskupim i w Ostrowąsie znajduje się na plakacie.

Uprzejmie proszę o poinformowanie wiernych o tych wydarzeniach w ogłoszeniach parafialnych.

ks. Tomasz Fischer