Zmarł ks. Grzegorz Drzewiecki, kustosz sanktuarium w Charłupi Małej (ZMIANA MIEJSCA POGRZEBU)

19 sierpnia 2023 r.

W sobotę, 19 sierpnia, zmarł ks. prał. Grzegorz Drzewiecki. Przeżył lat 63 (w kapłaństwie 38). Od 2006 r. był proboszczem parafii i kustoszem sanktuarium Matki Bożej Księżnej Sieradzkiej w Charłupi Małej. Wcześniej (1993-1998) był proboszczem w Osieku nad Wisłą, a w latach 1998-2006 proboszczem w parafii św. Wojciecha w Sieradzu-Męce.

Uroczystości pogrzebowe będą miały miejsce w Charłupi Małej.

We wtorek, 22 sierpnia, będzie miała miejsce eksporta do kościoła parafialnego w Charłupi Małej i Msza św. o godz. 17.00.

Pogrzeb odbędzie się w środę, 23 sierpnia. Msza św. pod przewodnictwem biskupa seniora Stanisława Gębickiego, sprawowana będzie o godz. 11.00 w sanktuarium Matki Bożej Księżnej Sieradzkiej w Charłupi Małej. Po Eucharystii ciało zmarłego kapłana spocznie na miejscowym cmentarzu.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie