SPOTKANIA REJONOWE I REKOLEKCJE

Terminy najbliższych spotkań rejonowych dla katechetów

Zduńska Wola - 22.04.2022r. – godzina 16:00, Parafia WNMP; Aula w Ośrodku św. Maksymiliana. (Liturgia Słowa: par. Janiszewice)

Włocławek - 23.04.2022r. –  godzina 10:00, Katedra; Aula bł. kard. Stefana Wyszyńskiego w WSD (Liturgia Słowa: par. Izbica Kuj.)

Konin - 23.04.2022r. – godzina 15:00, Parafia św. Maksymiliana; Aula AKW w Koninie. (Liturgia Słowa: par. Kłodawa)

 

Terminy najbliższych rekolekcji dla katechetów świeckich

Po dwuletniej przerwie, zapraszamy do zgłaszania się na tegoroczne rekolekcje dla katechetów świeckich. 

Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej Włocławskiej przypomina, iż każdy nauczyciel religii w naszej diecezji, zobowiązany jest do udziału w rekolekcjach dla katechetów świeckich w systemie dwuletnim.

Tegoroczne rekolekcje odbędą się w dniach 26-28 czerwca 2022r. w Licheniu Starym. Zdecydowaliśmy się skrócić czas trwania rekolekcji, by ograniczyć koszty. Jednocześnie każdy katecheta, który zgłosi sie do udziału w rekolekcjach, zobowiązany jest do pełnego uczestnictwa we wszystkich dniach i punktach programu rekolekcji, bez możlliwości zwalniania się, itp. 

Każdy katecheta zgłasza swój udział drogą internetową, wypełniając formularz pod linkiem: 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflRFqskknnsMweetz5w8BVFZRBvwvDEsey-YBvteAVm6gLIw/viewform

Zjazd na rekolekcje 26 czerwca (niedziela) do godziny 16:00. Rozpoczęcie rekolekcji wspólną Mszą Świętą o godzinie 16:45 Szczegółowy plan i miejsce spotkań rekolekcji, zostanie przesłany na maile. Koszt uczestnictwa - 300 zł (opłata w dniu zjazdu w recepcji Domu Pielgrzyma "ARKA"). Uczestników prosimy o przywiezienie ze sobą instrumentów. Przed rekolekcjami na maila zostanie przesłany do Państwa teksty modlitwy brewiarzowej, którzy należy wydrukować i zabrać ze sobą do Lichenia. 

Jeśli katecheta, który jest zobowiązany do udziału w rekolekcjach, z jakiegoś powodu nie może w nich uczestniczyć w tym roku, wypełnia formularz pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/1Fs2lE1R4OGIvFs7CsGTkXtFEj5tzAhUinF6YWwkLAvc/edit, podając między innymi powód swojej nieobecności.