Maryjna Pielgrzymka Rowerowa do Gietrzwałdu (zaproszenie)

24 sierpnia 2023 r.

Maryjna Pielgrzymka Rowerowa do Gietrzwałdu (zaproszenie)

Parafia i sanktuarium św. Józefa we Włocławku zaprasza w pierwszy weekend września na IV Maryjną Pielgrzymkę Rowerową do sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej. Pielgrzymka wiąże się z 900-leciem diecezji włocławskiej oraz nawiedzeniem ikony Matki Boskiej Częstochowskiej w naszej diecezji.

Wyjazd zaplanowany jest na dwa dni, z noclegiem w Lidzbarku (w salce parafialnej, dlatego konieczne będzie zabranie śpiwora i karimaty). Po dotarciu do Gietrzwałdu pielgrzymi wezmą udział w Eucharystii, a w godzinach wieczornych wrócą busem do Włocławka.

Trasa:
02.09. Włocławek godz. 6.00 - Witoszyn - Fabianki - Krzyżówki - Radomice - Lipno - Majdany - Charszewo - Rypin - Świedziebnia - Bartniczka - Lidzbark (Msza św. + nocleg)

03.09. Lidzbark - Koszelewy - Tuczki - Szczuliny - Dąbrówno - Samin - Stebark - Pawłowo - Juńcza - Olsztynek - Mańki - Guzowy - Młyn - Podlejki - Gietrzwałd (Msza św.)

Koszt udziału od osoby: 50 zł. W cenie ubezpieczenie oraz przewóz bagażu podręcznego (na trasie towarzyszyć będzie bus).

Zapisy w zakrystii lub przez parafialnego facebooka. Kontakt: ks. Przemysław Pankowski (tel. 663 153 230).