Bp Mering w Kramsku: Miłość w życiu chrześcijanina jest najważniejsza

4 lutego 2019 r.

Bp Mering w Kramsku: Miłość w życiu chrześcijanina jest najważniejsza

W niedzielę, 3 lutego, wspólnota parafialna św. Stanisława BM w Kramsku cieszyła się obecnością Pasterza Diecezji - ks. bp Wiesława Alojzego Meringa, który przewodniczył uroczystej Eucharystii o godzinie 12.00.

Dostojnego Gościa powitali przedstawiciele parafii wraz z ks. prał. Sławomirem Kasprzakiem.

W homilii Ksiądz Biskup zwrócił szczególną uwagę na fragment listu św. Pawła do Koryntian, który mówił o istocie miłości w życiu chrześcijanina. „Miłość w życiu chrześcijanina jest najważniejszym darem jaki każdy z nas otrzymał od Boga. Bez tego daru nasze życie jest puste”, podkreślał hierarcha.

Na zakończenie Eucharystii ks. prał. Sławomir Kasprzak, proboszcz parafii dokonał podsumowania tegorocznej wizyty duszpasterskiej.