Konin: Ekstremalna Droga Krzyżowa (zaproszenie)

20 marca 2019 r.

Konin: Ekstremalna Droga Krzyżowa (zaproszenie)

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Konina i okolic, do wzięcia udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej.

Jest to niezwykłe wydarzenie, o charakterze międzynarodowym, podczas którego uczestnicy pokonują w ciszy i samotności trasę ponad 40 km wśród łąk i lasów. Podczas marszu w skupieniu, każdy z uczestników, indywidualnie czyta rozważania, które otrzyma od organizatorów. To niepowtarzalna okazja, na spotkanie z Bogiem.

Warto żyć ekstremalnie! Dołącz do nas!

Ekstremalna Droga Krzyżowa w Koninie odbędzie się w piątek, 29 marca br. Rozpocznie się Mszą Święta o godz. 19.30 w Kościele św. Maksymiliana w Koninie.

Zapraszamy również na spotkanie informacyjne w poniedziałek, 25 kwietnia br., o godz. 19.15, w dolnym kościele.

Więcej informacji na oficjalnej stronie EDK: www.edk.org.pl lub na Facebooku - KONIN.edk

Wspólnota Mamako