Włocławek: nawiedzenie wyjątkowej ikony w parafii Matki Bożej Fatimskiej (zapowiedź i zaproszenie)

12 września 2019 r.

Z ogromną radością informujemy, o inicjatywie Rycerzy Kolumba w Polsce, jaką jest peregrynacja ikony Matki Bożej Wspomożycielki Prześladowanych Chrześcijan w Syrii. Na trasie nawiedzenia znalazła się parafia Matki Bożej Fatimskiej we Włocławku (Sanktuarium Męczeństwa Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki).

Nawiedzenie będzie miało miejsce w dniach 21-28 września br.

Program każdego dnia jest następujący: godz. 18.30 - Eucharystia z homilią, następnie Różaniec i Apel Maryjny.

Duszpasterze oraz działająca przy parafii Matki Bożej Fatimskiej od 18 sierpnia br., Rada Rycerzy Kolumba nr 17327 im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki, zapraszają wszystkich do wspólnej modlitwy.

o. Damian Kosecki CCG