Rejonowe spotkania dla księży i katechetów (zapowiedź)

28 sierpnia 2018 r.

Rejonowe spotkania dla księży i katechetów (zapowiedź)

Rejonowe spotkania dla księży i katechetów świeckich, rozpoczynające nowy rok szkolny i katechetyczny 2018/2019, odbędą się w następujących terminach:
Włocławek - 29.08.2018 r. –  godzina 10:00, Bazylika Katedralna (przygotowanie liturgii słowa prosimy katechetów z par. pw. Wniebowzięcia NMP w Radziejowie). Po zakończonej Mszy Świętej, konferencja odbędzie się wyjątkowo w Muzeum Diecezjalnym;

Konin - 29.08.2018 r. – godzina 15:30, par. pw. św. Maksymiliana  (przygotowanie liturgii słowa prosimy katechetów z par. Sompolno). Po zakończonej Mszy Świętej, konferencja odbędzie się w auli PWT.

Zduńska Wola - 30.08.2018 r. – godzina 10:00, Bazylika Wniebowzięcia NMP (przygotowanie liturgii słowa prosimy katechetów z par. św. Antoniego w Zduńskiej Woli). Po zakończonej Mszy Świętej, konferencja odbędzie się w auli w Ośrodku św. Maksymiliana Kolbe.

Ks. Marcin Idzikowski, dyrektor Wydziału Katechetycznego