Spotkanie formacyjne dla parafialnych doradców życia rodzinnego

29 września 2018 r

29 września 2018 r. w sobotę we Włocławku odbędzie się spotkanie formacyjne dla parafialnych doradców życia rodzinnego, organizowane przez Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Włocławskiej.

Rozpoczynamy Mszą świętą o godz. 9.30 w kościółku Wyższego Seminarium Duchownego
we Włocławku, ul. Prymasa S. Karnkowskiego 3.

Tematy spotkania:

Nowe impulsy duszpasterskie – Wytyczne pastoralne do adhortacji Amoris Laetitia Konferencji Episkopatu Polski – ks. Artur Krzyżanowski, diecezjalny duszpasterz rodzin.

Lepiej później niż wcześniej. Jak rozmawiać z narzeczonymi, którzy myślą inaczej. Dwugłos Anny i Leszka Putyńskich z Sieradza.

Anna Putyńska – psycholog, doradca życia rodzinnego, nauczycielka NPR oraz przedmiotu „Wychowanie do życia w rodzinie”. Leszek Putyński, dr psychologii, rzeczoznawca MEN w zakresie przedmiotu „Wychowanie do życia w rodzinie”.

Serwis informacyjny – Małgorzata Bojarska – diecezjalna doradczyni życia rodzinnego.

Zajęcia będą trwały do około godz.15.00.

Prosimy doradców o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 20 września 2018 roku.